Özdisan Elektronik A.Ş.

1980 yılında kurulmuştur . İlk zamanlar elektronik alanında redresör, regülatör, kesintisiz güç kaynakları üretimi yapan şirket , kısa bir süre sonra elektronik komponent ithalatı ve satışı yapmaya başlamıştır.

Özdisan Bursa

Özdisan Elektronik Paz. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla 1997 yılından bugüne İNFORM & ÖZDİSAN ürünlerinin pazarlaması ile beraber 1999 yılından bu yana da aynı zamanda OTOMASYON ürünleri satmakta ve SAVİOR A.Ş.’nin otomasyon ürünlerinin satışında ve teknik hizmetlerinde de Bursa şubesi olarak faaliyetini devam ettirmektedir.

SAT Group

SAT Group, Çin Merkezli TFT LCD panel & modül üreticisidir. Endüstriyel uygulamalar, tablet PC, mobil cihazlar, otomotiv, akıllı bina, tıbbi cihazlar, reklam panoları , video interkom uygulamaları ve diğer endüstriyel uygulamalara yönelik olarak küçük ve orta ölçülerde TFT LCD ürün ve çözümleri sunmaktadır. 2014 yılında Özdisan, SAT Group ile ortaklık gerçekleştirmiştir.

DMY ELEKTRİK/OTOMASYON/AYDINLATMA SAN. VE TİC. A.Ş.

Elektrik, aydınlatma, otomasyon alanlarında faaliyet gösteren ve her biri kendi başına büyük marka değeri taşıyan Savior, Na-De ve Alga:

ALPKE A.Ş.

2010 yılında, İstanbul’da kurulan ALPKE A.Ş. ; Bakır , Alüminyum iletken üretimi ve izolasyonu konularında hizmet vermektedir. Şirketimiz ticari faaliyetlerine Joint-Venture olarak başlamış, 2013 yılı başında şirketin tüm hisselerini devralarak konumunu güçlendirmiştir.

Somacis Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1972’de Castelfidardo, İtalya merkezli kurulan SOMACIS, 2018’de DMY Elektronik Yatırımlar ortaklığı ile Türkiye’ye pazarına giriş yapmıştır.

Assan Elektronik İmalat Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1980 yılından bu yana, LED aydınlatma sektöründe, güvenli ve çevre dostu özel tasarımlarımız ile toptan, perakende ve proje bazlı çözümler sunmaktayız. Modern, elektronik dizgi hatlarımızla endüstrinin ve ülkemizin hizmetindeyiz.

Terra İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret A.Ş.

Terra İlaç; insan sağlığına ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak amacıyla etkili, güvenilir ve ekonomik ürünleri sunmak üzere 1998 yılından beri faaliyetlerini başarı ile sürdüren, tamamı yerli sermayeli bir firmadır.

DMY Elektronik Enerji Petrol İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

DMY Elektronik Enerji Petrol İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., inşaat, turizm ve gayrimenkul alanlarında yatırım, uygulama ve işletme amacına yönelik faaliyetlerde bulunmakta, ve bunun yanı sıra grup şirketlerine yönelik danışmanlık, hizmet ve ortak satın alma hizmetleri sunmaktadır

Satelcom Telekomünikasyon Bilgi ve İletişim Teknolojileri İthalat ve İhracat Sanayi A.Ş.

Satelcom çözüm odaklı mühendislik kabiliyetleri ile günümüzün yüksek teknoloji içeren telekomünikasyon projelerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürün ve servisleri uçtan uca karşılamaktadır.

DMY Enerji

DMY Elektronik Yatırımlar, yenilenebilir enerji alanında Güneş Enerjisi Santralleri kurulumları yaparak ülke ekonomisine değer ve fayda üretme amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

DMY Denizcilik A.Ş.

Türkiye’nin en büyük Handysize gemi operatörü.

DMY Uluslararası Teknolojik Yatırım A.Ş.

DMY Uluslararası Teknolojik Yatırım A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında teknolojik ve elektronik iş sahalarında yatırımlarda bulunmak amacıyla kurulmuştur.

EMS Elektronik ve Medikal Sistemler Ticaret A.Ş.

11 yıllık tecrübesiyle, 3000 m² kapalı alanda, teknolojisi yüksek üretim hatları ve ekipmanlar ile çeşitli sektörlerden firmalara elektronik kart ve ürün üretmekte ve müşterilerine yönelik AR-GE, üretime hazırlık, tam otomatik SMD dizgi ve manuel dizgi, test hizmetleri, montaj ve kutulama ve muhtelif servis ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Tescom

TEST A.Ş., 1980 yılından bu yana tescilli markası TESCOM Kesintisiz Güç Kaynaklarını, TSE ve CE standartlarına uygun olarak ISO9001, ISO14001 ve OHSAS:18001 kalite güvencesiyle 20ye yakın mühendis ve 220yi aşkın personelle üretmektedir

Yeni Yatırımlar

DMY Elektronik Yatırımlar , Türkiye ve Dünya’daki gelişme ve değişimleri yakından takip ederek, ilgi alanına giren konularda gelişime açık teknoloji firmalarına yatırım yapma alışkanlığını, girişimci bir yaklaşımla sürdürmeye devam edecektir.